• Дата: 9-10-2019, 15:12
9-10-2019, 15:12

Оголошення про заміщення вакантної посади директора Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на заміщення вакантної посади директора Іванковецької загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради

Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Іванковецької загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради, яка знаходиться за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, село Іванківці, вулиця Шкільна, будинок 44.
Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:
-бути громадянином України;
-мати повну вищу освіту ступеня не нижче магістра;
-мати стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
-вільно володіти державною мовою.
Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
1) заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
2) автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);
3) копія паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
6) довідку про відсутність судимості;
7) мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.
Документи приймаються протягом 20 днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: 13300, Житомирська область, місто Бердичів, площа Соборна, будинок 23, кабінет 42.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.
Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі – Тетяна Василівна Сидорова.
Довідки за телефоном : 0682200920.