• Дата: 10-10-2019, 14:38

Добрі справи до Дня людей похилого віку

Категорія: Шкільне життя Семенівка

Добрі справи до Дня людей похилого віку

До дня людей похилого віку у Семенівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено тематичні виховні години, дискусійне кафе «Раз добром нагріте серце , вік не охолоне!»(для учнів 5-9 класів).
Учні 8 та 9 класів із класними керівниками відвідали ветерана педагогічної праці Лук’янчук Ніну Лаврентіївну – жительку с.Семенівка.
  • Дата: 10-10-2019, 10:40
10-10-2019, 10:40

Продовжують роботу міжшкільні методичні об’єднання

Продовжують роботу міжшкільні методичні об’єднання

Вчителі образотворчого мистецтва спільно виробили основні умови конкурсу "Вчитель року", який проходитиме в січні 2020 року. Питання підготовки робіт на щорічну педагогічну виставку "Освіта Житомирщини" розглядали вчителі хімії та біології.
  • Дата: 10-10-2019, 10:35
10-10-2019, 10:35

Засідання методоб’єднання вчителів історії

Засідання методоб’єднання вчителів історії

Продовжують роботу міжшкільні методичні об’єднання закладів освіти Семенівської сільської ради. Вчителі історії обмінялись досвідом участі у всеукраїнських та міжнародних проектах.
Учні та вчителі ЗЗСО громади долучились до вшанування 78-ї річниці Голокосту 16 вересня 2019 року.
П.В.Пушкарук, вчитель Хажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, був у складі міжнародної делегації в рамках Міжнародного проекту "Захистимо пам’ять". Він поділився досвідом роботи у проекті, продемонстрував свої друковані видання з теми. Одностайно прийняли рішення про роботу над проектом "Моя громада".
Колеги привітали Павла Васильовича Пушкарука з подвійним ювілеєм : з нагоди Дня народження та 40-а років роботи в школі.