• Дата: 7-05-2020, 20:56

Карантин: один за всіх і всі за одного

Категорія: Новини та заходи

Карантин: один за всіх і всі за одного

Під час карантину всім непросто, особливо людям, що залишились внаслідок протипандемічних заходів без роботи і на утриманні яких діти...
Після проведення інвентаризації продуктів харчування в школах та дитсадках громади було вирішено розподілити їх між дітьми з сімей, які потребують допомоги в період карантину. На засіданнях виконкому були затверджені списки дітей, які користуються пільгами, та дітей вразливих категорій, а також порядок обліку та видачі продуктів харчування.
Крім цього, рішенням сесії сільської ради виділено 340 гривень в місяць на дитину для придбання продуктових
наборів. Порядок надання вказаної допомоги додається.

rshennya-vikonkomu-7-kvtnya-2020.docx [17,89 Kb] (cкачиваний: 5)
Vikonkom-28.04.20.doc [101,5 Kb] (cкачиваний: 3)
26-892-Programa-Turbota-zmni.doc [50 Kb] (cкачиваний: 0)
  • Дата: 7-05-2020, 16:18
7-05-2020, 16:18

Електронна книга «Історія про коронавірус»

Як розповісти дітям про коронавірус?
Дуже просто! Як і в багатьох інших ситуаціях на допомогу приходить книжка!
Ви можете завантажити її безкоштовно за посиланням My Webpage
Більш того, на Ютуб-каналі ви можете послухати цю розповідь!
Ця «ІСТОРІЯ ПРО КОРОНАВІРУС» була створена у Італії під час сплеску пандемії.
Вчені шукали відповіді не лише на запитання, як стримати і подолати вірус. Вони намагалися також зрозуміти, як його сприймати, як розказати дітям, що відбувається — простими словами, щоб пояснити і заспокоїти.
Адже малюки, що так добре відчувають настрої дорослих і вже розуміють, що «щось пішло не так», можуть дуже емоційно реагувати на ситуацію, турбуватися і навіть панікувати. Особливо це стосується діточок з особливими освітніми потребами.
  • Дата: 7-05-2020, 16:10
7-05-2020, 16:10

Новий Професійний стандарт вчителя

Міністерство освіти і науки розробило проєкт Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» та «Вчитель закладу загальної середньої освіти». Документ опубліковано для громадського обговорення
Документ описує основні трудові функції та умови праці вчителів, встановлює єдині вимоги до їхніх загальних та фахових компетентностей відповідно до кваліфікаційної категорії, а також умови допуску до роботи.
Опис професійних компетентностей відповідно до кваліфікаційних категорій дозволить вчителям визначати критерії самооцінювання, а також оцінити професійну кваліфікацію вчителя та готовність до професійної діяльності у рамках певної кваліфікаційної категорії для проходження атестації та сертифікації.
Під час розроблення Професійного стандарту було здійснено дослідження міжнародного досвіду створення професійних стандартів, проведено онлайн- обговорення документа у фокус-групах учителів початкової та середньої школи.
Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 20 травня.
Докладніше: bit.ly/35FUUAA