• Дата: 20-05-2020, 16:53
20-05-2020, 16:53

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету відділу освіти, молоді та спорту від 04.05.2020 року

shkoli-2020-04.05.pdf [269,34 Kb] (cкачиваний: 0)
  • Дата: 20-05-2020, 10:46
20-05-2020, 10:46

Як відбудеться завершення навчального року

Проведення підсумкового оцінювання та
організованого завершення навчального 2020 року

Як відбудеться завершення навчального року Організація
освітнього процесу, виконання освітньої програми та навчального
плану є внутрішнім питанням кожного закладу.
Рекомендації МОН: Спланувати кількість та обсяг завдань, щоб запобігти емоційному, ментальному та фізичному перенавантаженню учнів; Забезпечити учням доступ до навчальних матеріалів; Організувати проведення окремих консультацій для учнів, які хворіють; Провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, за результатами дистанційного навчання; Завершити навчальний рік відповідно до структури, визначеної закладом загальної середньої освіти; Завершити оформлення шкільної документації, враховуючи класні журнали, після прийняття Урядом рішення щодо послаблення карантинних обмежень; Мінімізувати кількість звітної документації з питань організації дистанційного навчання, яку мають подавати вчителі; На початку 2020-2021 навчального року організувати проведення вхідного оцінювання учнів;

Як відбудеться оцінювання в умовах дистанційного навчання:

Оцінювання може здійснюватися у синхронному та асинхронному режимі. Під час синхронного режиму: Учні можуть проходити тестування на платформах Googleclissroom, Naurok, Moodle та інших. Виконувати письмові роботи, диктанти з використанням Skype, Zoom; Під час асинхронного оцінювання: Можуть виконувати ті ж завдання, що й у синхронному, але у зручний час; Виконувати письмові роботи у текстових редакторах (Word) або надсилати письмові роботи у вигляді зображень на електронну пошту, чи у інший визначений спосіб; Писати диктанти з використанням аудіо та відеозаписів; Для учнів 1-2-х та з-х пілотних класів початкової школи застосовується формувальне та підсумкове оцінювання. Для учнів 3-х та 4-х класів початкової школи – поточне, формувальне та підсумкове. Учнів 4-х та 9-х класів у 2019-2020 навчальному році звільнено від ДПА. Учні 11-х класів складатимуть ДПА в формі ЗНО.

Як повідомити результати оцінювання:

МОН рекомендує результати оцінювання повідомляти через фіксування у електронному щоденнику. Однак, якщо він відсутній, надсилати в індивідуальному порядку на електронну адресу. Важливо – не оприлюднювати результати для усього класу. Про способи оцінювання важливо повідомити дирекцію закладу та батьків учнів чи оприлюднити на сайті закладу освіти.
Питання вчителів, батьків і дітей:

Чи буде проводиться в школах останній дзвоник в цьому році. Ні.
  • Дата: 20-05-2020, 10:43
20-05-2020, 10:43

Заповнюємо класний журнал

My Webpage