• Дата: 3-06-2020, 10:36
3-06-2020, 10:36

Проект Професійного стандарту за професією «Практичний психолог». Громадське обговорення

МОН пропонує для громадського обговорення проект Професійного стандарту за професією «Практичний психолог».
Професійним стандартом встановлюються єдині вимоги до практичних психологів закладів та установ освіти.
Метою професійного стандарту практичних психологів є зокрема:
опис основних трудових функцій;
встановлення єдиних вимог до загальних та професійних компетентностей;
визначення умов праці.
Проект створювався за участі практиків, науковців, керівників закладів освіти, громадських організацій.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 23 червня на електронну пошту My Webpage
Докладніше: bit.ly/2XQeqXE
  • Дата: 3-06-2020, 10:31
3-06-2020, 10:31

Відкриття дитячих садків: рекомендації головного санлікаря

Головним державним санітарним лікарем України затверджені Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби.
Пропонуємо читачам повний текст рекомендацій, яких мають дотримуватись заклади дошкільної освіти при організації своє роботи після послаблення карантинних заходів (докладніше нижче)
  • Дата: 3-06-2020, 10:27
3-06-2020, 10:27

Матеріали для вихователів