• Дата: 19-08-2020, 17:23

Нарада керівників закладів освіти: на порозі новий навчальний рік

Категорія: Новини та заходи

Нарада керівників закладів освіти: на порозі новий навчальний рік

19 серпня 2020 року відбулась нарада керівників закладів освіти, на які розглянуто надважливі питання в рамках перевірки готовності до нового навчального року:
1. Про забезпечення вимог чинного законодавства щодо дотримання санітарно-епідеміологічних норм в закладах освіти (доповідач Л.М.Колесник).
2. Про стан впровадження системи НАССР в закладах освіти (доповідач Т.В.Сидорова).
3. Інструктивно-методичні рекомендації щодо порядку підготовки закладів освіти до нового навчального року (доповідач Н.А.Онищук).
4. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році (доповідачі А.А.Маковська, Н.А.Онищук)