» » Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Іванковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  • Дата: 31-10-2019, 11:17
31-10-2019, 11:17

Відповідно до Положення, затвердженого сесією Семенівської сільської ради від 09.10.2019 року №695 "Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Семенівської сільської ради", розпорядження Семенівського сільського голови від 15.10.2019 року №158-о «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Іванковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради» Семенівська сільська рада оприлюднює перелік осіб, що допущені до конкурсу на заміщення вакантної посади директора:

Шемет Анатолій Сергійович
Савчук Сергій Васильович