» » Онлайн-нарада: можливості дистанційного навчання
15-05-2020, 11:39

Онлайн-нарада: можливості дистанційного навчання

Онлайн-нарада: можливості дистанційного навчання

Використані та невикористані можливості дистанційного навчання директори шкіл Семенівської ОТГ та їх заступники обговорювали онлайн. Ділилися досвідом, хвалилися та жалілися.
Електронні журнали, запроваджені в ОТГ ще з 2017 року, стали в пригоді особливо зараз, так як у них фіксуються не лише оцінки учнів, але й домашні завдання з посиланнями на інтернет-ресурси.
Проаналізували забезпеченість учнів громади комп"ютерною технікою та інтернетом.
Тижнем раніше відбулась онлайн-нарада з педагогічними працівниками дитячих садків.
Цікаво, як би ми вирішували проблему дистанційного навчання без інтернету...