» » Новий онлайн-курс для вчителів за підтримки Британської Ради України
  • Дата: 18-05-2020, 17:05
18-05-2020, 17:05

Новий онлайн-курс для вчителів за підтримки Британської Ради України

Цей курс включено до програми підвищення кваліфікації ІППО і відкрито для всіх учителів шкіл в Україні. Він присвячений глибинному учінню й чотирьом ключовим умінням: критичному мисленню, спілкуванню та співпраці, креативності й цифровій грамотності. Глибинне навчання заохочує учнів та учениць мислити самостійно, креативно розвʼязувати проблеми, ефективно спілкуватися та використовувати широкий діапазон новітніх цифрових технологій для покращення процесу учіння.

«Ключові уміння 21-го століття» – це змішаний курс, навчання в якому відбувається в онлайн- та офлайн-форматах. Онлайн-частина – це вступ до курсу. Її мета – допомогти вчителям усвідомити підхід до навчання та зрозуміти, як розвивати в учнів ключові уміння, потрібні для життя та саморозвитку в XXI ст. Онлайн-частина буде доступна вже у четвер (21.05). Успішно опрацювавши онлайн-матеріали, ви отримаєте сертифікат на 5 академічних годин.

Після проходження онлайн-частини вчителям буде цікаво продовжити поглиблювати свої знання в офлайн-форматі. Ця частина заохотить учителів до роздумів і аналізу, концептуалізації нових знань, а також створить безпечний простір для випробування нових ідей, прийомів і технологій. Щоб пройти курс «Ключові уміння 21-го століття» в офлайн-форматі, звертайтесь до обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.