» » ЧАС СТАВАТИ МЕДІАГРАМОТНИМ!
  • Дата: 4-06-2020, 10:11
4-06-2020, 10:11

ЧАС СТАВАТИ МЕДІАГРАМОТНИМ!

Медіаексперти та медіаосвітяни України об’єдналися і спільно підготували моделі занять із біології, громадянської освіти та історії, медіаграмотності та української мови, щоб викладачі, їх учні та й усі громадяни підвищували свій рівень медіаграмотності і споживали інформацію з медіа усвідомлено та через призму наукового знання.
PDF-версія посібника доступна тут>>>
Вчителі та викладачі можуть провести заняття за матеріалами посібника та отримати сертифікат від МОН та АУП з ГО «Інтерньюз-Україна».
Щоб отримати сертифікат, потрібно заповнити невелику форму зворотного зв’язку.
Форма — лише для тих педагогів, які вже провели заняття та хочуть поділитися враженнями та досвідом.
Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.
За матеріалами сайту Академії української преси: My Webpage